SUKCESY UZDOLNIONYCH PLASTYCZEK Z 3C

SUKCESY UZDOLNIONYCH PLASTYCZEK Z 3C

SUKCESY UZDOLNIONYCH PLASTYCZEK Z 3C

Najlepszym sposobem na nudę i brzydką pogodę jest udział w konkursach. Można przecież rozwijać swoją inwencję twórczą, wyobraźnię, a przede wszystkim miło spędzić czas. Wiedzą o tym najlepiej dzieci z klasy 3c. Z dużą ochotą i zaangażowaniem biorą udział w różnych konkursach plastycznych. Na efekty ich pracy i zdolności nie trzeba długo czekać. Sukcesy posypały się, jak płatki śniegu. A oto one:
-W Regionalnym Konkursie Plastycznym „Chrońmy przyrodę ojczystą” organizowanym przez TPD Legnica Izabela Jaroszyńska oraz Maja Skrzątek zdobyły I MIEJSCE, a Milena Zając II MIEJSCE.
-W Rejonowym Konkursie Plastycznym „Czyste wody – zdrowe ryby” organizowanym przez Polski Związek Wędkarski w Legnicy I MIEJSCE zdobyła Izabela Jaroszyńska.
-W Rejonowym Konkursie Plastycznym „Kartka Bożonarodzeniowa” organizowanym przez Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy NAGRODĘ zdobyła Milena Zając, a Izabela Jaroszyńska WYROŻNIENIE.
-W Rejonowym Konkursie Plastycznym „Świąteczny czas” organizowanym przez MCK Legnica Maja Skrzątek zdobyła WYRÓŻNIENIE.
-Miło nam oznajmić, że Maja zdobyła jeszcze jedno WYRÓŻNIENIE, tym razem w organizowanym przez TPD Legnica Regionalnym Konkursie na Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową.

Gratulujemy Mai, Izabeli oraz Milence tak licznych sukcesów. Brawo dziewczynki!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

Create AccountLog In Your AccountSkip to content