ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

1 września nasi uczniowie powrócili do szkoły. Niestety tak jak w ubiegłym roku nie mogliśmy  przywitać wszystkich na uroczystej akademii. Na sali gimnastycznej pojawili się tylko pierwszoklasiści, zaś pozostali uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami do swoich klas. W czasie krótkiego apelu pani dyrektor Bożena Małek przywitała naszych nowych uczniów, życząc im wielu radości i sukcesów w naszej szkole. Następnie dzieci poznały swoje wychowawczynie oraz kolegów i koleżanki z klasy. Potem odbyło się uroczyste ślubowanie i pasowanie na ucznia, którego dokonały obie panie dyrektorki. Maluchy otrzymały też drobne upominki, a życzenia złożyli im także uczniowie klas ósmych.

Na zakończenie dzieci obejrzały występy artystyczne przygotowane specjalnie dla nich na powitanie w nowej szkole. Przed nimi zaprezentowali się uczniowie z kl. III c i II c oraz starsze koleżanki z zespołu „Luz”. Po apelu pierwszoklasiści udali się do sal na spotkania organizacyjne ze swoimi wychowawczyniami.

Wszystkim naszym uczniom życzymy powodzenia w nowym roku szkolnym i mamy nadzieję, że będzie on lepszy od poprzedniego.

.