REJONOWY KONKURS PLASTYCZNY „MASKA KARNAWAŁOWA”

Karnawał to okres zimowych balów, maskarad, pochodów i zabaw. To także idealny czas na konkurs plastyczny „Maska karnawałowa”, na który Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy zaprosiło dzieci i młodzież z naszego regionu.

Celem imprezy było zachęcenie do wspólnych działań twórczych i kreatywnego spędzania czasu wolnego oraz poznania i wzbogacenia wiedzy o tradycjach karnawałowych.

8 lutego 2023 r. w Młodzieżowym Centrum Kultury odbyło się uroczyste podsumowanie i pokonkursowe otwarcie wystawy Rejonowego Konkursu Plastycznego „Maska karnawałowa”. W konkursie wzięło 244 uczestników.

Miło nam zakomunikować, że wśród laureatów znalazła się także uczennica naszej szkoły. Jury przyznało NAGRODĘ Mai Skrzątek z klasy 3c.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!