„PSIAKI, KOCIAKI I INNE ZWIERZAKI”

MCK w Legnicy z okazji Międzynarodowego Dnia Zwierząt jak co roku zorganizowało konkurs plastyczny pt. „Psiaki, kociaki i inne zwierzaki” dla dzieci i młodzieży z całego regionu dolnośląskiego.

Impreza ta ma na celu zdobywanie i poszerzanie wiedzy na temat zwierząt znanych i nieznanych oraz zwrócenie uwagi na ich ochronę. Problemy te są niezwykle bliskie naszym uczniom, dlatego też chętnie wzięli udział w konkursie. Na tegoroczną edycję napłynęło aż 973 prac z całego województwa dolnośląskiego.

Jury konkursowe miło ciężki orzech do zgryzienia, aby wyłonić laureatów. Miło nam oznajmić, że wśród nagrodzonych znalazły się uczennice z naszej szkoły. NAGRODĘ zdobyły – Maja Ziemba z klasy 2b (wych. p. Jolanta Borsuk), Izabela Jaroszyńska oraz Milena Zając z klasy 2c (wych. p. Krystyna Gorzelnik). Nasze młode artystki to prawdziwe talenty plastyczne.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

.