POWITALIŚMY PIERWSZOKLASISTÓW

Pierwsze dni nowego roku szkolnego już za nami. Jak nigdy uczniowie powrócili do szkół po wielu miesiącach spędzonych w domach z powodu pandemii. Nadal obowiązują nas zasady reżimu sanitarnego, ale znów jesteśmy razem: uczniowie, nauczyciele i pozostali pracownicy szkoły. 1 września stał się dla nas wszystkich niezwykłym dniem powrotu. Z tym większą radością przyjęliśmy w naszych murach najmłodszych uczniów. Ze zrozumiałych względów uroczystość powitania pierwszaków musiała być krótka i skromna. Każda klasa przyszła na spotkanie o innej godzinie, zaś jednemu uczniowi mógł towarzyszyć tylko jeden rodzic. Pierwszoklasistów powitała ciepłymi słowami pani dyrektor Bożena Małek. Następnie maluchy w towarzystwie wychowawców złożyły ślubowanie na sztandar szkoły i tym samym stały się pełnoprawnymi członkami społeczności uczniowskiej Ósemki.

Drodzy pierwszoklasiści, życzymy Wam powodzenia, wielu sukcesów w nauce i dużo radosnych wrażeń w gronie nowych kolegów i koleżanek.