POMOC DLA NATASZY MICHALSKIEJ

POMOC DLA NATASZY MICHALSKIEJ

POMOC DLA NATASZY MICHALSKIEJ

Pomoc jednej osobie nie zmieni całego świata, ale możesz zmienić świat dla jednej osoby. 20 i 21 października 2022 r. klasy VI a i VI b we współpracy ze szkolnym kołem TPD  wzięły udział w akcji charytatywnej „Od serca dla serca” i zorganizowały kiermasz ciast, który wspomógł 4-letnią lubiniankę Nataszkę Michalską. Dziewczynka urodziła się z krytyczną wadą serca i potrzebuje pomocy finansowej, aby móc wyjechać na operację do Austrii.

Kiermasz okazał się wielkim sukcesem, a ciasta sprzedano w mgnieniu oka. Ogromne podziękowania należą się rodzicom za przygotowanie pysznych wypieków i deserów, a także dzieciom, które bardzo się zaangażowały. Cieszy nas fakt, że mimo młodego wieku, mamy wrażliwych uczniów, nieobojętnych na los potrzebujących osób.

Dziękujemy również uczniom w całej szkole, bo to dzięki Wam zebraliśmy 1600 zł. Ponadto szkolne koło TPD wspomogło nas kwotą 400 zł, zebraną podczas „Smaków Europy”.

Dodatkowo klasa VI a w ramach akcji z okazji Dnia Nauczyciela podarowała na konto Nataszki (www.pomagam.pl) kwotę 300 zł. Pieniądze z kiermaszu zostały osobiście przekazane dziewczynce i jej mamie, które odwiedziły naszą szkołę, wyrażając podziękowanie za pomoc.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

Create AccountLog In Your AccountSkip to content