PODSUMOWANIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

PODSUMOWANIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

PODSUMOWANIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

1. Najlepszy absolwent:
Jakub Sznip VIIIc.


2. Uczniowie nagrodzeni przez Prezydenta Miasta Lubina:
-Szymon Wilk IVb, Jakub Płonka VIIa, Jakub Sznip VIIIc.


3.Najlepsi uczniowie z poziomów:
-klasy IV: Szymon Wilk IVb,
-klasy V: Szymon Popiel Va,
-klasy VI: Zuzanna Hawrylczak VIc,
-klasy VII: Jakub Płonka VIIa.


4. Uczniowie, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem:
-IVa:  Dawid Janusz 5,82; Filip Kopystiański 5,82; Anna Szakiel 5,55; Hanna Giller 5,38; Karol Kaliski 5,36; Antoni Jaworski 5,30; Alan Winkler 5,27; Hubert Biesek 5,18; Bartosz Bogdański 5,18; Igor Gałuszka 5,18; Patryk Powałowski 5,18; Przemysław Powałowski 5,18; Lena Zioło 5,18; Julia Dobroń 5,09; Michał Dwornik 5,09; Iga Koszulańska 5,09; Aleksandra Opalińska 5,09; Jan Rygiel 5,09; Martyna Adamek 5,00; Hanna Kochmańska 5,00; Marcela Kowalczyk 5,00; Adam Garbacz 4,82.
-IVb:    Szymon Wilk 6,00; Krzysztof Rożałow 5,91; Piotr Sell 5,91; Antoni Woroniecki 5,91; Justyna Tomaszewicz 5,82; Marta Tymosiak 5,64; Julia Marciniak 5,55, Julia Samoluk 5,45, Zofia Klonowska 5,36; Olga Sadowska; 5,36; Michał Czyż 5,27; Maciej Rudnicki 5,27; Martyna Tursa 5,27; Maria Zakrzewska 5,27; Aleksandra Junak 5,18; Maciej Pietrzak 5,18; Aleksandra Filon 5,09; Jagoda Lenarcik 5,09; Jakub Stempniewicz 5,00, Amelia Wojciechowska 5,00; Laura Bekieszczuk 4,91; Marcel Wesołowski 4,82.  
-IVc:    Kalina Tryniszewska 5,73; Szymon Borsuk 5,70; Aniela Pępkowska 5,55; Nikola Oczek 5,45; Barbara Baszak 5,36; Agata Celejowska 5,36; Maja Kotlarczyk 5,36; Mateusz Sołtysiak 5,09; Rachela Wierzbicka 5,00; Izabela Wilk 5,00; Julia Pikus 4,91; Wiktoria Duda 4,82; Laura Węgłowska 4,82.
-Va:      Szymon Popiel 5,67; Aurelia Lupa 5,50; Weronika Cierluk 5,17; Anna Kobak 5,17; Wojciech Małkowski 5,08; Wiktor Walacik 4,83; Marek Homecki 4,75.
-VIa:    Julia Dec 5,75; Eliza Wawrzyniak 4,75; Natalia Malina 5,67; Michał Wiącek 5,67; Leon Kopeć 5,58; Dawid Rozkosz 5,42; Szymon Trajmer 5,33; Katarzyna Mordas 5,25; Filip Głogowski 5,55; Karolina Klonowska 5,00, Patryk Dekiert 4,75; Błażej Przygoda 4,75.  
-VIb:    Amelia Wojtowicz 5,50; Karol Zalcman 5,42; Julia Mongiałło 5,25; Gabriela Szabelska 5,25; Julia Duszyńska 5,17; Borys Chojnacki 5,08; Maja Gacek 5,00; Jakub Prus 4,92; Nadia Kruglińska 4,75. 
-VIc:     Zuzanna Hawrylczak 5,83; Lena Pązik 5,75; Maja Świtała 5,50; Stanisław Pondel 5,42; Natalia Łojkowska 5,25; Szymon Matuszczyk 5,17; Maja Gierczak 5,00; Hanna Kruczkowska 5,00; Zuzanna Ślusarek 5,00; Hanna Kowal 4,92; Amelia Sowa 4,92; Natalia Graczyk 4,75; Natalia Jodłowska 4,75; Krystian Kosterko 4,75; Jakub Rogulski 4,75. 
-VId:    Kornelia Juszka 5,64; Filip Szantalewicz 5,58; Maja Przybyszewska 5,25; Roksana Kubiak 5,17; Wiktor Laskowski 5,17; Magdalena Baran 5,08; Mateusz Rożek 5,00; Alicja Smyk 4,92; Emilia Fąfara 4,83; Katarzyna Nowaczyk 4,75.
-VIIa:   Jakub Płonka 5,93; Jakub Różański 5,57; Igor Pozyczka 5,50; Nathan Grzegorczyk 5,31, Karolina Domańska 5,21; Lena Głowacz 5,07; Mateusz Pachucki 5,07; Małgorzata Kras 4,93; Weronika Romanek 4,93; Paweł Smetana 4,93; Piotr Chełpa 4,86; Katarzyna Duławska 4,79; Zuzanna Kowalczyk 4,79. 
-VIIb:   Zuzanna Gaber 5,79; Aleksandra Siemiątkowska 5,29; Milena Cepińska 5,21; Marta Wadowska 5,21; Anna Biernat 5,00; Sandra Sobczak 4,86; Maciej Prokopczak 4,79; Oliwia Will 4,79. 
-VIIc:   Victoria Lambert 5,54; Paweł Pachucki 5,43; Kinga Łojkowska 5,36; Maksymilian Stąporek 5,07; Maja Szadkowska 5,00; Dawid Borsuk 4,92; Patryk Samoluk 4,86.
-VIId:   Michał Skuza 5,71; Patryk Zwarycz 5,71; Justyna Fedorowska 5,43; Piotr Krauze 5,36; Adrianna Staszkiewicz 5,21; Aleksandra Szulc 5,21; Julia Hoculewska 5,00; Wiktor Motwicki 4,86; Piotr Baran 4,79; Hanna Fijołek 4,79; Martyna Rząsa 4,79. 

-VIIIa: Kinga Wojtowicz 5,56; Marta Tobjasz 5,00; Nela Marszałek 4,94; Karolina Kościelny 4,88; Kornelia Sobczyk 4,83; Lidia Wierzbicka 4,83; Amelia Stankiewicz 4,78; Oliwia Szram 4,78; Eryka Pająk 4,76.
-VIIIb:
Kacper Sukiennik 5,72; Maja Szedełko 5,67; Patrycja Błaszkiewicz 5,56; Maja Hajduk 5,56; Zuzanna Wilk 5,56; Aleksandra Pązik 5,50, Maria Junak 5,44; Maciej Gołembka 5,33; Weronika Ławreszuk 5,33; Nikola Godlewska 5,06; Filip Siwek 5,06; Ksenia Kwoka 5,05; Aleks Drobot 5,00; Jakub Filon 5,00; Nikola Skrzątek 5,00; Lena Suchowacka 4,94.
-VIIIc: Jakub Sznip 5,77; Karolina Garbacz 5,58; Anna Jarosz 5,11; Julita Kardynał 5,00; Wiktoria Pastuch 4,94; Alicja Deptuła 4,88; Liwia Kołeczek 4,88; Ewelina Szenkaryk 4,88; Wojciech Madera 4,83.


5. Wykaz uczniów, którzy otrzymali list pochwalny:
-VIIIa: Kinga Wojtowicz
-VIIIb: Patrycja Błaszkiewicz, Maja Hajduk; Maria Junak; Ksenia Kwoka; Weronika Ławreszuk; Aleksandra Pązik; Kacper Sukiennik; Maja Szydełko; Zuzanna Wilk.
-VIIIc: Karolina Garbacz; Julita Kardynał; Jakub Sznip. 


6. Najlepsi sportowcy:
Patrycja Błaszkiewicz VIIIb; Aleksandra Pązik VIIIb;
Kacper Sukiennik VIIIb; Hubert Cieleń VIIIb.


7. Tytuł “Przyjaciela szkoły” otrzymało 31 Rodziców uczniów klas III i VIII.

Create Account



Log In Your Account



Skip to content