PODSUMOWANIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

PODSUMOWANIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

PODSUMOWANIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022


1. Najlepszy absolwent:
-Michał Skuza VIIId.


2. Uczniowie nagrodzeni przez Prezydenta Miasta Lubina:
-Zuzanna Gaber VIIIb, Michał Skuza VIIId, Patryk Zwarycz VIIId.


3.Najlepsi uczniowie z poziomów:
-klasy IV: Mateusz Miklas IVa,
-klasy V: Szymon Wilk Vb,
-klasy VI: Szymon Popiel VIa,
-klasy VII: Zuzanna Hawrylczak VIIc.


4. Uczniowie, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem:
-IVa: Mateusz Miklas 6,00; Pola Szymańska 5,73; Kinga Tymosiak 5,73; Karol Zwolik 5,64; Szymon Jaroszyński 5,55; Alicja Matysiak 5,5; Kacper Baranek 5,27; Sara Lambert 5,10; Emilia Teper 5,00; Lena Stankiewicz 4,82; Anna Szantalewicz 4,82.
-IVb: Kacper Bobrek 5,27; Urszula Waszkiewicz 5,00; Monika Blicharska 4,91; Michał Lenarcik 4,91; Milena Łapińska 4,82.
-IVc: Maja Nowak 5,73; Aniela Wróblewska 5,55; Kalina Kordylewicz 5,45; Julia Straszewska 5,18; Natalia Tkacz 5,09; Antoni Kielan 5,00; Mikołaj Marek 5,00; Lena Andruchów 4,91; Adam Suchowacki 4,91; Karolina Romanek 4,82; Nadia Spólnicka 4,82.
-Va: Dawid Janusz 5,83; Filip Kopystiański 5,67; Alan Winkler 5,50; Bartosz Bogdański 5,33; Lena Zioło 5,08; Karol Kaliski 5,00; Przemysław Powałowski 4,92; Anna Szakiel 4,83; Aleksandra Opalińska 4,83; Hubert Biesek 4,83; Igor Gałuszka 4,83; Patryk Powałowski 4,75.
-Vb: Szymon Wilk 6,00; Jagoda Lenarcik 5,42; Piotr Sell 5,42; Marta Tymosiak 5,42; Justyna Tomaszewicz 5,33; Antoni Woroniecki 5,33; Olga Sadowska 5,17; Maria Zakrzewska 5,17; Krzysztof Rożałow 5,08; Maciej Rudnicki 5,08; Julia Samoluk 5,08; Aleksandra Junak 5,00; Julia Marciniak 5,00; Martyna Tursa 4,92; Laura Bekieszczuk 4,75; Michał Czyż 4,75; Nela Fuławka 4,75. 
-Vc: Barbara Baszak 5,64; Nikola Oczek 5,17; Mateusz Sołtysiak 5,17; Aniela Pępkowska 5,08; Kalina Tryniszewska 5,08; Rachela Wierzbicka 5,00; Szymon Borsuk 4,90. 
-VIa: Szymon Popiel 5,25; Aurelia Lupa 5,08; Wojciech Małkowski 5,00; Weronika Cierluk 4,92; Anna Kobak 4,83.
-VIIa: Eliza Wawrzyniak 5,64; Natalia Malina 5,57; Julia Dec 5,50; Karolina Klonowska 5,07; Michał Wiącek 5,07; Leon Kopeć 5,00; Katarzyna Mordas 5,00; Dawid Rozkosz 5,00; Filip Głogowski 4,86. 
-VIIb: Karol Zalcman 5,29; Amelia Wojtowicz 4,86; Julia Duszyńska 5,07.
-VIIc:
Zuzanna Hawrylczak 5,71; Lena Pyzik 5,64; Maja Świtała 5,43; Stanisław Pondel 5,21; Natalia Łojkowska 5,14; Maja Gierczak 4,93; Szymon Matuszczyk 4,93.
-VIId: Kornelia Juszka 5,57; Roksana Kubiak 5,00; Filip Szantalewicz 4,86; Maja Przybyszewska 4,79.

-VIIIa: Jakub Płonka 5,61; Igor Pożyczka 5,33; Karolina Domańska 5,22; Lena Głowacz 4,94; Weronika Nowak 4,94; Piotr Chełpa 4,89; Małgorzata Kras 4,83; Paweł Smetana 4,83.
-VIIIb: Zuzanna Gaber 5,67; Milena Cepińska 5,44; Anna Biernat 5,22; Marta Wadowska 5,17; Oliwia Will 4,94; Pola Strzyżewska 4,89; Zuzanna Janocha 4,78; Aleksandra Siemiątkowska 4,78.

-VIIIc: Victoria Lambert 5,35; Paweł Pachucki 5,33; Kinga Łojkowska 5,17; Maja Szadkowska 5,17; Adrianna Mączyńska 4,86; Maksymilian Stąporek 4,83.
-VIIId: Michał Skuza 5,78; Patryk Zwarycz 5,72; Justyna Fedorowska 5,61; Adrianna Staszkiewicz 5,17; Piotr Krauze 5,11; Aleksandra Szulc 5,11; Julia Hoculewska 5,06; Hanna Fijołek 4,89.


5. Wykaz uczniów, którzy otrzymali list pochwalny:
-VIIIa: Jakub Płonka; Igor Pożyczka,
-VIIIb: Anna Biernat; Mielna Cepińska; Zuzanna Gaber; Marta Wadowska,
-VIIIc: Victoria Lambert; Paweł Pachucki; Kinga Łojkowska; Maja Szadkowska,
-VIIIc: Michał Skuza; Patryk Zwarycz; Justyna Fedorowska.


6. Najlepsi sportowcy:
-Pola Strzyżewska VIIIb,
-Remigiusz Lupa VIIIb.


7. Tytuł „Przyjaciela szkoły” otrzymało 58 Rodziców.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

Create Account



Log In Your Account



Skip to content