PODSUMOWANIE KONKURSU NA NAJAKTYWNIEJSZE KOŁO TPD

22 czerwca 2021 r. w Legnicy odbyło się podsumowanie obchodów 75 – lecia TPD na Dolnym Śląsku i działalności TPD w roku szkolnym 2020/21, na które zaproszono P. Bożenę Małek oraz przewodniczącą TPD P. Elę Michalak. Podczas uroczystości m. in. ogłoszono wyniki i wręczono trofea w konkursie na najaktywniejsze Koło Przyjaciół dzieci w roku szkolnym 2020/2021.

Nasze Koło „Patrz sercem” od początku swojej działalności zajmuje pierwsze miejsce i tym razem nie było inaczej. To już po raz ósmy zdobyliśmy I miejsce w rankingu na najaktywniejsze miejskie Koło Przyjaciół Dzieci działające w Oddziale Okręgowym. Oprócz tego Pani dyrektor i Przewodnicząca koła otrzymały Serdeczne Gratulacje i Podziękowania za stwarzanie optymalnych warunków do działania i rozwoju TPD oraz za pracę społeczną dla dobra dzieci i ich rodzin.

Spotkanie uatrakcyjniały zaproszeni mali artyści, wśród których nie zabrakło niezawodnej, aktywnej wolontariuszki Kalinki, która swoim wzruszającym i łapiącym za sersa głosem zachwyciła wszystkich uczestników spotkania wykonując utwór Majki Jeżowskiej „Na plaży”.

Mimo pandemii kolejny raz udało się naszej szkole zdobyć kolejny sukces dzięki aktywności nauczycieli, członków TPD, uczniów ich rodziców, za co wszystkim serdecznie dziękujemy.

.