PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW – JESTEŚMY W CZWÓRCE NAJLEPSZYCH SZKÓŁ W WOJEWÓDZTWIE DOLNOŚLĄSKIM

16 marca 2023 r. w Legnicy odbyły się finały strefy legnickiej w siatkówce chłopców – igrzyska młodzieży szkolnej. Nasza szkolna reprezentacja prowadzona przez Pana Krzysztofa Górskiego wygrała te finały.

Zakwalifikowaliśmy się do finału dolnośląskiego w którym zagrają oprócz nas szkoły z Wrocławia, Wałbrzycha i Jeleniej Góry. Gratulacje!

Kadra: Karol Blicharski, Mateusz Rożek, Marcel Różański, Karol Zalcman, Wiktor Górski, Filip Hawrylczak, Jakub Prus, Borys Chojnacki, Gracjan Lewicki, Piotr Płuciennik, Jakub Kowalski.