OGÓLNOPOLSKI SUCES DAMIANA

Stary rok zakończył się niezmiernie miło dla Damiana Borkowskiego, ucznia klasy 2b. Zdobył I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno–Fotograficznym „Drogie życie odpadów – ozdoba świąteczna z recyklingu”. Damian zdecydował się zrobić symbol zimy – uroczego, kolorowego bałwanka.

W stroju bałwanka widać też elementy największej pasji chłopca – tworzeniu układów elektrycznych oraz grających zabawek. Niejednokrotnie uczniowie klasy 2b mieli dużo zabawy, podziwiając świecące i wydające dźwięki zabawki skonstruowane przez Damiana. Gratulacje Damianie z okazji ogólnopolskiego sukcesu plastycznego!

Oby w nowym roku ktoś wymyślił konkurs dla młodych elektryków i konstruktorów, w którym mógłbyś pokazać swoją pasję.