„ODKRYWAMY DOLNY ŚLĄSK”

Uczniowie naszej szkoły mieli okazję wziąć udział w niecodziennym projekcie „Odkrywamy Dolny Śląsk”, który miał za zadanie zintegrować dzieci i młodzież po trudnym czasie pandemii, a polegał na zorganizowaniu dla uczniów wycieczki do Wąwozu Myślborskiego. Przedsięwzięcie w całości finansowane było przez UM w Lubinie. Podczas wyjazdu dzieci nie tylko przeszły szlak turystyczny, ale wzięły udział w ognisku, grach oraz zabawach integracyjnych.

– Wyjazd był miłą odmianą I przyjemnością po długim zdalnym nauczaniu. Największą frajdą było dla nas wspólne spędzanie czasu przy ognisku I zabawy prowadzone przez bardzo sympatyczne panie animatorki. Byliśmy zaskoczeni miłym przyjęciem przez organizatorów I tym jak starannie przygotowali się do naszego przyjazdu. Miłą niespodzianką dla nas był poczęstunek. Doceniamy ten pomysł, ponieważ była to jedna z ostatnich okazji do wspólnie spędzonego czasu w tej klasie. – mówią Ola, Nikola, Weronika, Maciek I Kacper, uczniowie z klasy VIIIb.

Nie można było sobie wyobrazić lepszego powrotu do szkół!

.