OBCHODY MIĘDZYNARODOWEGO DNIA DZIECKA W LEGNICKIM ODDZIALE TPD

OBCHODY MIĘDZYNARODOWEGO DNIA DZIECKA W LEGNICKIM ODDZIALE TPD

OBCHODY MIĘDZYNARODOWEGO DNIA DZIECKA W LEGNICKIM ODDZIALE TPD

Międzynarodowy Dzień Dziecka w O/O TPD w Legnicy jest bardzo ważnym dniem i podobnie jak w ubiegłym roku połączony został z Dniem Matki, z wręczeniem odznaczeń i statuetek dla najaktywniejszych działaczy na rzecz dziecka, a także z podsumowaniem konkursów.

Wśród zaproszonych gości była nasza Pani Dyrektor Bożena Małek, która uzyskała tytuł i Statuetkę „Nade Wszystko Dziecko”, z czego jesteśmy bardzo dumni. Tytuł „Niezwykłej mamy” w tym roku przyznano mamie Zuzi Pani Renacie Woźniak, która od 8 lat aktywnie wspiera działalność szkolnego koła TPD oraz wolontariatu. Duża grupa uczniów naszej szkoły, głównie podopieczni Pani Krysi Gorzelnik odebrali nagrody z różnych konkursów, których byli laureatami.

Wolontariuszki Pani Eli uatrakcyjniały całą uroczystość swoimi występami. Rozpoczęły śpiewając „Wszystkie dzieci nasze są” Były to:Maja Skrzątek, Kalinka Tryniszewska, Julia Rodzik, Ania Szakiel i Lena Zioło. Następnie piosenkę o mamie pięknie wyśpiewały Kalinka Tryniszewska „Walc na dwa” i Maja Skrzątek „Mama mówiła”. Wiersz o mamie „Jeśli bocian nie przyleci” aktorsko wyrecytowała Maja Skrzątek.

Podczas imprezy Pani Dyrektor wręczyła na ręce Pana Prezesa słodycze dla potrzebujących dzieci z Akcji Charytatywnej w naszej szkole. Na szczególną uwagę i ogromne podziękowania zasługuje uczennice Kornelia Juszka, Victoria Lambert i ich rodzice, którzy ofiarowali na tę akcję najwięcej słodyczy. Dary trafiły również do potrzebujących dzieci z naszej szkoły.

Wszystkim ofiarodawcom gorąco i serdecznie dziękujemy. W ten piękny i bogaty  dzień dzieci otrzymały paczki ze słodyczami od organizatorów, korzystały z różnych atrakcji, a dorośli udali się na poczęstunek. To był niezwykle mile spędzony dzień.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

Create AccountLog In Your AccountSkip to content