NOWE SUKCESY SZYMONA!

NOWE SUKCESY SZYMONA!

NOWE SUKCESY SZYMONA!

Pomimo tego, że pozostajemy w trybie covidowego zawieszenia, uczeń klasy 4b – Szymon Wilk nie zwalnia tempa i systematycznie pracuje nad doskonaleniem swojego recytatorskiego talentu. Najlepszym dowodem jego znakomitej formy są sukcesy, które ostatnio odnotował na swoim koncie.

Dobrą passę młodego adepta sztuki żywego słowa rozpoczął występ w Młodzieżowym Domu Kultury w Lubinie, gdzie odbył się 24 Turniej Słowa Literatury Patriotycznej i Religijnej, na którym Szymon  zdobył Nagrodę w kategorii recytacja za wykonanie  wiersza pt. ,,Mój czytelniku malutki” Marka Gajowniczka.

Utwór ten przyczynił się do kolejnego sukcesu Szymona i zdobycia przez niego tytułu Laureata na Festiwalu Poezji Patriotycznej w Lipsku w kategorii klas IV-VI. To jednak nie koniec pasma zwycięstw.

Szymon okazał się także bezkonkurencyjny w Rejonowym Konkursie Recytatorskim zorganizowanym przez Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy, który odbył się 21.11.2020 r. Tym razem zachwyt jury wzbudziło wykonanie utworu Hanny Niewiadomskiej pt. „Królestwo Kamfory”. Talent i pracowitość Szymka zaowocowały zdobyciem I miejsca na tym konkursie w kategorii klas IV-VI.

Serdecznie gratulujemy Szymonowi wspaniałych dokonań i życzymy dalszych sukcesów!

Create AccountLog In Your AccountSkip to content