„NIE ZAPOMNIJ O LETNIEJ PRZYGODZIE”

Oddział Okręgowy TPD w Legnicy jak co roku ogłosił konkurs literacki i fotograficzny „Nie zapomnij o letniej przygodzie”. Nasi uczniowie zdecydowali się pokazać w formie zdjęć lub opowiedzieć w formie pisemnej swoje wakacyjne przygody pod nadzorem opiekuna wolontariatu, polonistów oraz nauczycieli nauczania zintegrowanego.

Dwudziestu dwóch uczniów z naszej szkoły wzięło udział w tym konkursie, z czego pięciu zostało nagrodzonych:
1.W konkursie fotograficznym: III miejsce zdobyła uczennica P. CH. Halicza – Hanna Bożyczko,
2. W konkursie literackim: uczniowie P. A. Biernat:
-Jakub Sznip zachwycił swoją wakacyjną przygodą jury i zdobył I miejsce,
-Antoni Woroniecki II miejsce,
-Julia Marciniak – wyróżnienie,
-Justyna Tomasiewicz – wyróżnienie.

Gratulujemy nagodzonym i zapraszamy na kolejne konkursy fotograficzny oraz plastyczny „Chrońmy Przyrodę Ojczystą”. Przewodnicząca TPD P. Elżbieta Michalak czeka na prace do końca października.