NAMALOWAŁY NAJPIĘKNIEJSZY „MAGICZNY LAS”

NAMALOWAŁY NAJPIĘKNIEJSZY „MAGICZNY LAS”

NAMALOWAŁY NAJPIĘKNIEJSZY „MAGICZNY LAS”

Maja Skrzątek zdobyła NAGRODĘ, a Izabela Jaroszyńska WYROŻNIENIE w Dolnośląskim Konkursie Plastycznym „W magicznym lesie” zorganizowanym przez Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy. Obie dziewczynki są uczennicami klasy 2c pani Krystyny Gorzelnik.

W konkursie brali udział uczniowie szkół podstawowych i średnich, a także przedszkolaki, wychowankowie domów kultury i świetlic oraz ośrodków opiekuńczo – wychowawczych. Uczestnicy mogli przygotować prace w dowolnej technice plastycznej. Konkurs jest organizowany od kilku lat i zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem.

I w tym roku młodzi plastycy również nie zawiedli. Co dzieje się „W magicznym lesie” zaprezentowało wielu młodych artystów z całego województwa.

Nagrodzone prace Mai i Izy przedstawiały las z dziecięcej wyobraźni oraz piękno i bogactwo leśnej natury. Obrazy dziewczynek, podobnie jak nasze polskie lasy, zachwycają bogactwem barw i kolorów. Nic więc dziwnego, że zostały docenione przez jury konkursu. Laureatki, jak same stwierdziły, kochają przyrodę i z przyjemnością ją rysują.

To nie pierwsze sukcesy plastyczne Mai i Izy.

O osiągnięciach dziewczynek niejednokrotnie pisaliśmy na stronie internetowej naszej szkoły i z pewnością jeszcze o nich usłyszymy! Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

Create AccountLog In Your AccountSkip to content