MISTRZOSTWA STREFY LEGNICKIEJ W MINIPIŁCE SIATKOWEJ „CZWÓRKI” KLAS SZÓSTYCH

MISTRZOSTWA STREFY LEGNICKIEJ  W MINIPIŁCE SIATKOWEJ „CZWÓRKI” KLAS SZÓSTYCH

MISTRZOSTWA STREFY LEGNICKIEJ W MINIPIŁCE SIATKOWEJ „CZWÓRKI” KLAS SZÓSTYCH

30 marca 2023r. w Szkole Podstawowej nr 9 w Legnicy odbyły się Mistrzostwa Strefy Legnickiej  w minipiłce siatkowej „czwórki ” klas szóstych. W zawodach uczestniczyły reprezentacje chłopców i dziewcząt z naszej szkoły, przygotowane przez p. Andrzeja Szyposza i p. Marka Stolarczyka. Drużyna chłopców wywalczyła srebrne medale, a drużyna dziewcząt brązowe.

Składy reprezentacji naszej szkoły: Justyna Tomaszewicz, Marta Tymosiak, Nela Fuławka, Julia Marciniak, Ola Junak, Zofia Klonowska, Maria Zakrzewska, Jagoda Lenarcik, Olga Sadowska oraz Paweł Haściło, Miłosz Niewadzi, Maciej Pietrzak, Krzysztof Rożałow, Maciej Rudnicki, Piotr Sell, Adam Szabelski, Antoni Woroniecki, Jakub Stępniewicz i Szymon Wilk.

Gratulujemy sportowcom i trenerom.