MIKOŁAJ W KLASIE IB

Tegoroczny Mikołaj zaplanował dla uczniów klasy Ib bardzo nietypowe zajęcia. Zamiast tradycyjnych paczek z niezdrowymi słodyczami, zaprosił pierwszoklasistów na zajęcia naukowo- doświadczalne.  Zaczęło się od grupowego ubierania choinki. Później wspólne muzykowanie oraz kilka minut zabaw przy muzyce i dyskotekowych światłach stroboskopowych.  Aż doszliśmy do części naukowej.  Zabawy z mieszkaniem płynnych kolorów w całkiem poważnej i naukowej oprawie zachwycały. Takie małe czary w wykonaniu każdego. Każdy miał też szansę na przymierzenie pianowej, mikołajowej brody . Czy wszystkim było w niej do twarzy? Ale najbardziej podobało się zamknięcie każdego z uczestników dużej, mydlanej bańce. Pierwszoklasiści z Ib uznali ten dzień za najlepszy prezent od Mikołaja, jaki do tej pory dostali.  Polecamy wszystkim: uczniowie z Ib.