MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ WOLONTARIATU

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ WOLONTARIATU

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ WOLONTARIATU

3 grudnia 2019 r. podczas uroczystej Gali w MDK w Lubinie Pan Adam Myrda Starosta Powiatu Lubińskiego w tym szczególnym dniu wyróżnił naszą szkołę i na ręce P. E. Michalak – przewodniczącej wolontariatu oraz Magdaleny Zawady –  jednej z najaktywniej działającej wolontariuszki złożył podziękowania w postaci dyplomów i statuetek za otwarte serce i zaangażowaną pracę, bezinteresowną działalność wolontariacką na rzecz mieszkańców Powiatu Lubińskiego oraz pomoc, która jest wynikiem dobroci i wielkiego serca.

5 grudnia 2019 r. 18 wolontariuszy z Panią Elą – przewodniczącą TPD oraz z rodzicami wzięli udział w obchodach Światowego Wolontariatu w PWSZ im. Witelona w Legnicy. Wszyscy uczestniczyli w konferencji „Wolontariat – droga do rozbudzenia potrzeby/pasji pomagania innym oraz kształtowania obywatelskich i patriotycznych postaw”. Za udział wszyscy otrzymali zaświadczenia uczestnictwa. Wszyscy również uczestniczyli w Koncercie Wolontariuszy Polskich i Ukraińskich oraz w podsumowaniu działalności wolontariuszy, na którym wręczono dyplomy, medale i wyróżnienia dla najaktywniejszych wolontariuszy i członków TPD. Z naszej szkoły aż osiemnastu wolontariuszy zakwalifikowało się do wyróżnień i otrzymali:

MEDAL „POMOCNA DŁOŃ”:
1.Aurelia Bryłkowska,
2.Wiktoria Gajewska,
3.Łucja Plesiak,
4.Zuzanna Drzewiecka,
5.Magda Zawada.

DYPLOM SZCZEGÓLNEGO UZNANIA:
1.Zuzanna Gaber,
2.Julia Fedorowska,
3.Justyna Fedorowska,
4.Oliwia Sitarska,
5.Zuzia Kruczkowska,
6.Nikola Szczechowicz,
7.Nikola Łaska,
8.Basia Dwornik.

DYPLOM UZNANIA:
1.Lena Skowerska,
2.Kajetan Skowerski,
3.Julia Hoculewska,
4.Ola Szulc,
5.Pascal Rutkowski.

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim członkom TPD, nauczycielom, wolontariuszom, rodzicom i całej społeczności uczniowskiej, którzy przyczynili się do naszych sukcesów poprzez udział w aktywności wolontariatu i TPD.

Create AccountLog In Your AccountSkip to content