MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ WOLONTARIATU

5 grudnia 2021 r. to szczególny dzień, w którym obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Wolontariatu.

W tym roku Pan Adam Myrda – Starosta Powiatu Lubińskiego kolejny raz pamiętał i docenił aktywnie działające szkoły, wolontariuszy i ich opiekunów.

3 grudnia  podczas Powiatowej Gali Wolontariatu zorganizowanej w MDK wyróżniono jednego, najbardziej aktywnego wolontariusza z charytatywnie działających szkół oraz przewodniczących szkolnych wolontariatów. Podczas Gali nasza uczennica Ala Smyk śpiewając swoim pięknym, wzruszającym głosem uatrakcyjniała uroczystość, a Zuzia Gaber z Mają Szadkowską – „Panie Mikołajki” z wielką gracją wręczały zasłużonym uczestnikom nagrody.

TYTUŁ WOLONTARIUSZA ROKU 2021 otrzymały: P. Ela Michalak – przewodnicząca wolontariatu oraz Zuzia Gaber –  najaktywniej działająca wolontariuszka.

Tytuły i podziękowania składamy wszystkim tym, którzy angażują się i działają na rzecz potrzebujących w naszej szkole, a nie sposób ich wszystkich wymienić. To uczniowie, ich rodzice, nauczyciele, pracownicy szkoły… To zdecydowanie nasz wspólny sukces. Z całego serca wszystkim serdecznie dziękujemy.

.