MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ WOLONTARIATU

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ WOLONTARIATU

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ WOLONTARIATU

5 grudnia 2020 r. to szczególny dzień, w którym obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Wolontariatu.

Obecnie z powodu pandemii nie możemy spotkać się na obchodach tego wspaniałego dnia, ale Pan Adam Myrda – Starosta Powiatu Lubińskiego docenił zasłużone szkoły, ich opiekunów oraz wolontariuszy. Jak co roku zwrócił uwagę również naszą prace wolontariacką i wyróżnił: P. Elę Michalak – przewodniczącą szkolnego wolontariatu oraz Jakuba Sznipa – jednego z najaktywniej działającego wolontariusza. Otrzymali Oni TYTUŁ WOLONTARIUSZA ROKU 2020 – CZŁOWIEKA OTWARTEGO SERCA.

Pani Bożena Małek w imieniu Pana Starosty na Ich ręce w obecności dumnego i wspierającego działalność wolontariatu taty Kuby złożyła również podziękowania w postaci dyplomów i statuetek za dar serca i bezinteresowną pomoc na rzecz potrzebujących z terenu Powiatu Lubińskiego.

Te tytuły i podziękowania składamy wszystkim tym, którzy angażują się i działają na rzecz potrzebujących w naszej szkole, a nie sposób ich wszystkich wymienić. Przecież już dawna funkcjonujemy jako SZKOŁA OTWARTYCH SECR za naszą wspólną, aktywną działalność.

Create AccountLog In Your AccountSkip to content