MAM TALENT 2023

Nie istnieje wielki talent bez wielkiej siły woli”.
Od takich słów rozpoczęliśmy zmagania uczestników w szkolnym konkursie „Mam Talent” organizowanym przez Samorząd Uczniowski w pierwszy dzień kalendarzowej wiosny. Po preselekcjach wyłonionych zostało 20 finałowych występów. Uczestnicy rywalizowali o Główną Nagrodę przyznawaną prze Jury, nagrodę Rady Rodziców oraz Nagrodę Publiczności.

Społeczność Szkoły miała przyjemność oglądać ucztę talentów stworzoną przez: Jakuba Sell, Antoninę Wróblewską, Milenę Łapińską, Hanię Bożyczko, Hanię Tomaszewicz, Maję Skrzątek, Wiktorię Chojnacką, Kasię Nowicką, Amelię Walińską, Lenę Pyzik, Aleksandrę Falenta, Milenę Zając, Alicję Walczak, Julię Słowikowską, Lenę Koman, Władysława Grzeszczuka, Milenę Borys, Zuzannę Kaczorowską, Monikę Cichocką, Gabrielę Szabelską, oraz Kalinę Tryniszewską.

Rywalizacja było bardzo wyrównana oraz różnorodna. Oprócz śpiewu, tańca, akrobatyki można było również cieszyć się występem gry na pianinie, układaniu kubeczków na czas, rapowania.

Finalnie nagroda główna trafiła do Kaliny Tryniszewskiej, która zachwyciła jury swoim śpiewem wykonując utwór „Running Up That Hill”. Nagrodę Rady Rodziców w pięknym stylu wytańczyła Lena Pyzik, a publiczność porwała Hania Tomaszewicz układając wieżę z kubków.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy występów i życzymy dalej wytrwałości w rozwijaniu swoich uzdolnień.