MAJA KOŃCZY ROK SZKOLNY W PIĘKNYM STYLU

Kiedy inne dzieci myślą już o wakacjach, Maja Skrzątek z klasy 2c nadal ciężko pracuje, zdobywając nagrody dla siebie i naszej szkoły.

Oto czym może się pochwalić: Maja zdobyła Nagrodę w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Bezpieczni w Kolejkowie”. Organizatorem konkursu był Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu oraz Kolejkowo. Celem imprezy była przede wszystkim edukacja dzieci w ramach bezpiecznych zachowań, propagowanie wiedzy na temat bezpieczeństwa oraz kształtowanie właściwych postaw. Do Wydziału Prewencji napłynęło ponad 500 prac. Jury wyłoniło 5 zwycięzców oraz przyznało 5 wyróżnień. Cieszymy się, że jedna z nagród trafiła do naszej szkoły.

A oto kolejny sukces: Maja zdobyła 3 miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Bajkowej – Łęczna 2022. Konkurs odbywał się w dwóch etapach. W pierwszym etapie każdy uczestnik musiał przesłać LINKI do 2 piosenek w swojej kategorii wiekowej. Utwory muzyczne musiały pochodzić z filmu animowanego lub bajki w dowolnym języku. Już samo dostanie się do drugiego etapu było dla Mai wielkim wyróżnieniem. Finał Festiwalu odbył się 18 czerwca br. w Amfiteatrze Miejskim w Łęcznej (województwo lubelskie). Maja zachwyciła jury przepięknym wykonaniem piosenki Piotr Rubika „Psia kostka” z filmu „Corgi psiak Królowej”.

Maju jesteśmy z Ciebie bardzo, bardzo dumni! Jesteś chlubą naszej szkoły! Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

.