LUBIN SOLIDARNY Z UKRAINĄ

LUBIN SOLIDARNY Z UKRAINĄ

LUBIN SOLIDARNY Z UKRAINĄ

27 marca 2012 r. grupa naszych wolontariuszy wraz z opiekunem zostali zaproszeni na Wielki  Koncert Charytatywny, który został zorganizowany przez grupę „Lubin Solidarny z Ukrainą” dla tych wszystkich, którzy na co dzień pomagają naszym przyjaciołom z Ukrainy.

Podczas imprezy można było wesprzeć inicjatywę poprzez dokonanie zakupów w różnych punktach zorganizowanych przez wolontariuszy, wrzucając dowolną kwotę do puszek. Za wrzucenie dowolnej kwoty do puszki, przygotowano również pyszne jedzonko, m.in. pierożki, zupki…, z których zyski będą wykorzystane dla naszych wschodnich przyjaciół. Program był bardzo bogaty. Mnóstwo występów różnych zespołów, wokalnych, tańców, wypuszczono gołębie pokoju. O godz. 14.00 wszyscy uczestnicy odśpiewali Hymn Polski, a następnie Ukrainy w wykonaniu dzieci ukraińskich i polskich. Wszyscy również wspólnie odśpiewaliśmy piosenkę zespołu 2 Plus jeden – „Chodź pomaluj mój świat”.

Oby więcej takich wspaniałych inicjatyw. My Polacy potrafimy się zorganizować i biec z pomocą wszystkim tym, którzy tego potrzebują.

Otrzymaliśmy przy okazji informację o potrzebach, min. odzież dla pań w rozmiarze 48, 50. Można pomóc. Zapraszamy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

Create AccountLog In Your AccountSkip to content