LAUREACI MIĘDZYNARODOWEGO DNIA WOLONTARIUSZA TPD 2021

Okręgowy Oddział TPD w Legnicy organizuje co roku Galę Wolontariatu z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza, podczas której zostają nagrodzeni szczególnie wyróżniający się wolontariusze TPD.

W tym roku ze względu na pandemię zorganizowano kameralne spotkanie, w którym wzięli udział tylko Laureaci Medali „Pomocna Dłoń”.

Z naszej szkoły zakwalifikowały się: Zuzia Gaber, Justyna Fedorowska, Ola Szulc i Julia Hoculewska. Ponad to naszym wolontariuszom przyznano jeszcze 3 Dyplomy Szczególnego Uznania oraz 9 Dyplomów Uznania. Wszyscy Ci wolontariusze są tegorocznymi absolwentami i podczas Uroczystości Zakończenia Roku Szkolnego zostaną im oficjalnie wręczone trofea. Łącznie szesnastu wolontariuszy zostało zgłoszonych i scharakteryzowanych przez przewodniczącą TPD, którzy zakwalifikowali się do poszczególnych wyróżnień. Gdyby nie regulamin byłoby ich znacznie więcej. Gratulujemy i jeszcze raz dziękujemy wszystkim członkom TPD, nauczycielom, pracownikom, wolontariuszom, rodzicom i całej społeczności uczniowskiej, którzy przyczynili się do naszych sukcesów poprzez udział w aktywności wolontariatu i TPD.

.