LAUREACI MIĘDZYNARODOWEGO DNIA WOLONTARIUSZA TPD 2020

Okręgowy Oddział TPD w Legnicy organizuje co roku Galę Wolontariatu z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza, podczas której zostają nagrodzeni szczególnie wyróżniający się wolontariusze TPD.

Wolontariuszom z naszej szkoły przyznano aż siedemnaście wyróżnień:
-MEDAL: „POMOCNA DŁOŃ” – dla najaktywniej działającego członka TPD i wolontariusza: Jakuba Sznipa.

-DYPLOMY SZCZEGÓLNEGO UZNANIA – dla absolwentek i wyróżniających się wolontariuszek.
Są to:
1. Natalia Szynal,
2. Aleksandra Matkowska,
3. Jodłowska Wiktoria,
4. Nela Marszałek,
5. Marta Tobjasz,
6. Oliwia Szczecińska,
7. Zuzanna Perucka,
8. Alicja Deptuła,
9. Weronika Pabich,
10. Maja Hajduk,
11. Karolina Kościelny,

oraz ucz. 7 klasy:
12. Julia Hoculewska,
13. Ola Szulc.

Mimo to, że Dyplomy Uznania otrzymuje się dopiero po 12 – roku życia, ale szczególne czyny zachwyciły przyznającym w TPD tytuły i dla najaktywniejszych o Wielkim Sercu małoletnim członkom TPD, naszym małym bohaterkom przyznano DYPLOMY UZNANIA.
Są to:
1. Kalina Tryniszewska,
2. Ania Szakiel,
3. Julia Rodzik.

Nie możemy spotkać się na obchodach Międzynarodowego Dnia Wolontariusza TPD, ale nie znaczy to, że nie możemy przeżyć go wspólnie – to słowa Adam K. – Rzecznika prasowego Legnickiego Oddział TPD w Legnicy, który zebrał materiały przygotowane przez Przewodniczących Szkolnych Kół Przyjaciół Dzieci i opowiedział o dokonaniach Wolontariuszy TPD, szczególnie wyróżnionych w tym roku . Jest mowa również o naszych wyżej wymienionych wolontariuszach i fotki z ich wieloletnich działań. Zapraszamy na Facebook TPD Legnica – Laureaci Międzynarodowego Dnia Wolontariatu TPD.

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim członkom TPD, nauczycielom, wolontariuszom, rodzicom i całej społeczności uczniowskiej, którzy przyczynili się do naszych sukcesów poprzez udział w aktywności wolontariatu i TPD.