KONKURSY JĘZYKOWE

Na przełomie marca, lutego i kwietnia odbyły 2 konkursy językowe, w których uczniowie mimo zajęć zdalnych chętnie wzięli udział. Jednym z nich był konkurs dla klas 6 „The Human Body”, w którym następujące miejsca zajęli:
I miejsce ex aequo Oliwia Pająk klasa 6D, oraz grupa uczniów z klasy 6B: Gabrysia Szabelska, Filip Hawrylczak oraz Maja Gacek, II miejsce Wiktor Laskowski klasa 6D, III miejsce Filip Szantalewicz klasa 6D, wyróżnione zostały również prace Klaudii Barsaby z klasy 6D oraz Kornelii Juszki z klasy 6D.
Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom.

Konkurs piosenki angielskiej odbył się również w formie zdalnej. Uczniowie nagrywali swoje muzyczne wykonania, które w następnej kolejności były oceniane przez jury pod względem wokalnym i pod względem poprawności językowej. Spośród nadesłanych filmików jury przyznało nagrodę specjalną dla Kaliny Tryniszewskiej z klasy 4C, I miejsce ex aequo zajęli: Maja Skrzatek z klasy 1C oraz Mieszko Sztor z klasy 3D, II miejsce Aurelia Lupa z klasy 5A, III miejsce Hania Bożyczko, Patrycja Jankowska i Maja Falba z klasy 1a, wyróżnienie przyznano Oliwierowi Skocznemu z klasy 1B.
Choć mamy nadzieję, ze w przyszłym roku będziemy mieli okazję podziwiać nasze wschodzące gwiazdy na żywo to i tak bardzo cieszymy się z ich tegorocznego zaangażowania i życzymy dalszych sukcesów.