KONKURS „ZNAM SWOJE MIASTO” KLAS I-III

21 maja 2021 r. zostały ogłoszone wyniki Szkolnego Konkursu Plastycznego „Znam swoje miasto ” dla klas I-III. Konkurs został zorganizowany przez: p. Olgę Sobkowicz i p. Iwonę Wilk.

Głównym celem konkursu było, rozwijanie chęci dziecka do poznawania i zwiedzania naszego miasta i rozwój umiejętności plastycznych wśród uczniów. Podczas oceny prac uwagę zwracano na poziom aktywności twórczej, oryginalne ujęcie tematu oraz staranność wykonania pracy.

Młodzi artyści za pomocą różnych technik plastycznych przedstawiali najciekawsze budowle i miejsca Lubina. Jury w składzie: p. Barbara Godlewska, Beata Tylkowska, Agnieszka Radomska przyznało następujące miejsca:

KLASY PIERWSZE:
-I miejsce: Maja Skrzątek kl. I c,
-II miejsce: Maja Ziemba kl. I b,
-III miejsce: Izabela Jaroszyńska kl. I c.

KLASY DRUGIE:
-I miejsce: Maja Serafin kl. II b,
-II miejsce: Julia Kobylańska kl. II c,
-III miejsce: Damian Nowacki kl. II d.

KLASY TRZECIE:
-I miejsce: Szymon Jaroszyński kl. III b,
-II miejsce: Milena Łapińska kl. III a,
-III miejsce: Mateusz Miklas kl. III d.

WYRÓŻNIENIA: Julia Słowikowska kl. I c, Zuzanna Oziębłowska kl. I d, Cyprian Maik kl. II a, Hubert Tuszyński kl. II b, Aleksandra Karolczak kl. II d, Beniamin Barabaś kl. III b, Julia Straszewska kl. III c, Kinga Tymosiak kl. III d.

Prace plastyczne można obejrzeć na wystawie zorganizowanej w naszej szkole. Wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody, które wręczyła pani dyrektor Krystyna Filon. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

.