KOLEJNE SUKCESY SZYMONA WILKA

Szymon Wilk – uczeń klasy 5b – to już bardzo doświadczony artysta sceniczny. Obdarzony talentem, ale i niesamowitą pracowitością może się pochwalić wieloma sukcesami w konkursach recytatorskich oraz aktorskich.

Dobra passa nie opuszcza Szymona także i w tym roku szkolnym, bowiem do imponującej listy swojego artystycznego dorobku może dopisać kolejne osiągnięcia:
-I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Pięknego Czytania i Recytacji zorganizowanym przez MDK w Elblągu w kategorii klas V-VIII.
-Zajęcie II miejsca w Konkursie Ogólnopolskim „Pokaż Swój Talent Online” w kategorii talent aktorski. Uplasowanie się na II miejscu w kategorii Teatr Jednego Aktora (IV-VI szkoły podstawowe) w XXVI Przeglądzie Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej online Lipsko 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Lipsko.
-Zajęcie II miejsca w Rejonowym Konkursie Recytatorskim organizowanym przez MCK w Legnicy.
-Ostatnim bardzo znaczącym zwycięstwem może być zdobycie Nagrody Głównej w XIII Otwartym przeglądzie Teatru Jednego Aktora „Bliżej Teatru”, gdzie Szymon brawurowo przedstawił improwizację „Szelmostw Lisa Witalisa’’ Jana Brzechwy.

Bardzo serdecznie gratulujemy Szymonowi! Z niecierpliwością także oczekujemy na kolejne dobre nowiny o dalszych sukcesach.

.