JUBILEUSZOWY „MAM TALENT”

JUBILEUSZOWY „MAM TALENT”

JUBILEUSZOWY „MAM TALENT”

21 marca 2019 r. odbył się w naszej szkole finał konkursu „Mam talent”. Impreza ta miała w tym roku charakter jubileuszowy. Odbyła się bowiem już po raz dziesiąty.

W finale zaprezentowało się 16 uczestników w 13 występach. Ich artystyczne popisy oceniało jury w składzie: pani wicedyrektor Krystyna Filon, opiekunka SU pani Anna Krupska, nauczycielka muzyki pani Joanna Starzyńska, przedstawicielka Rady Rodziców pani Monika Straszewska oraz przewodnicząca SU Malwina Liszka z kl. VIII c. Decyzją tego szacownego gremium Grand Prix tegorocznego konkursu otrzymał wszystkim dobrze znany duet, czyli Marysia Rogalska i Kacper Grześkiewicz z kl. VIII a. Ponadto zdobywcą I Nagrody został Piotrek Sell z kl. II c. Z kolei Nagroda Publiczności druzgocącą liczbą głosów powędrowała do Gabrysi Szabelskiej z kl. IV b. Nagrodzeni finaliści otrzymali symboliczne czeki wraz z nagrodami pieniężnymi oraz upominki. Ponadto jury przyznało wyróżnienia, a zdobyli je następujący uczestnicy konkursu: Julka Samoluk z kl. II b, Monika Jakowyszyn z kl. I b, Maja Pilarz z kl. VIII a, Ala Smyk z kl. IV d, Hania Kruczkowska z kl. IV c oraz Eliza Kowalska z kl. IV c. Wyróżnione osoby również otrzymały upominki i dyplomy. Pozostali finaliści nie odeszli z pustymi rękami. Im także wręczono dyplomy i upominki.

Wszystkie nagrody ufundowała Rada Rodziców, której bardzo dziękujemy za to nieocenione wsparcie. Gorące podziękowania należą się też Marcelemu i Martynie z kl. VIII c, którzy wystąpili w roli prowadzących oraz ekipie technicznej, czyli Tymkowi, Krystianowi i Olkowi z kl. VIII b. Nad organizacją imprezy czuwała pani wicedyrektor Krystyna Filon wraz z paniami opiekującymi się SU, tj. panią Anną Krupską, panią Martą Jarząbek i panią Barbarą Godlewską.

Create AccountLog In Your AccountSkip to content