INFORMACJA DYREKTORA SZKOŁY

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie

Z przykrością informuję, że kilka dni temu w naszej szkole miał miejsce kolejny przykry incydent. Otóż szkolny monitoring zarejestrował nieznanego sprawcę, który wybił kilka szyb. Był to akt skrajnego wandalizmu, jakiegokolwiek poszanowania mienia, nie mówiąc o zasadach kultury.

Wszyscy mamy świadomość, że wstawienie nowych szyb to spory wydatek. Pieniądze, które musimy wydać na naprawę okien moglibyśmy spożytkować w zupełnie inny sposób. Na przykład wyposażyć sale w pomoce dydaktyczne, nowe meble, zakupić zabawki do świetlicy, książki do biblioteki, a także sprzęt sportowy.

Jako dyrektor szkoły zwracam się do rodziców i opiekunów naszych uczniów z prośbą, by uwrażliwić dzieci na poszanowanie mienia szkolnego. Chcemy, by każdy uczeń czuł się dobrze w naszej placówce, żeby wiedział, że w naszej szkole nie ma i nie będzie przyzwolenia na akty chuligaństwa.

Informuję, że sprawą zajęła  się Policja. Jednocześnie proszę, by każdy, kto  posiada informacje, o tym co się stało zgłosił się do sekretariatu. Zapewniamy całkowitą dyskrecję i anonimowość. Za wskazanie sprawcy – wandala przewidziana jest nagroda.

Dyrektor Szkoły Bożena Małek

.