ELEKTRONICZNA REKRUTACJA DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH – LINK DO REJESTRACJI

Od 16 maja 2022 r. rozpoczęła się elektroniczna rekrutacja do szkół  ponadpodstawowych na platformie firmy Vulcan na stronie:  https://dolnoslaskie.edu.com.pl/kandydat/app/

Na wskazanej wyżej platformie dostępny jest film, przedstawiający sposób działania systemu elektronicznej rekrutacji do szkół ponadpodstawowych.

19 maja br. wszyscy obecni w szkole ósmoklasiści przeszli szkolenie dot. naboru. Pomimo zrealizowania dziesięciu godzin przedmiotu doradztwa zawodowego pozostaję do dyspozycji. W razie niejasności, pytań ws. elektronicznej rekrutacji proszę o kontakt e-mailowy: halicz.c@sp8lubin.eu lub poprzez i-dziennik.

Przypominam, że na Facebooku powstała również grupa pn. „SP 8 Lubin – Doradztwo zawodowe_2021/2022. Zachęcam do dołączenia.

Dodatkowo w zakładce STREFA UCZNIA/DORADZTWOZAWODOWE znajdują się informacje związane z nauką po szkole podstawowej oraz wyborem przyszłego zawodu.

Chrystian Halicz- nauczyciel doradca zawodowy

Podręcznik dla kandydata samodzielnie zakładającego konto w systemie zobacz

.