DZIEŃ TEATRU W NASZEJ SZKOLE

27 marca swoje święto obchodzą ludzie teatru. Jest to uroczysty dzień dla wszystkich osób związanych z teatrem oraz dla widzów, bez których teatr nie istnieje.

W ramach obchodów tego wyjątkowego święta dzieci z klasy 2d i 3c postanowiły  zaprezentować swoje umiejętności teatralne młodszym kolegom i koleżankom ze szkoły. Pod kierunkiem pań E. Adamczyk-Chełpy i  K. Gorzelnik przygotowały dwa spektakle . Pierwszy to „Baśniowy ambaras” wystawiony przez uczniów z klasy 2d,  drugi  „Nie ma tego złego” zainscenizowany przez dzieci ze Szkolnego Koła Teatralnego „Pchełki”.

Uczniowie z klas I-III na czas jednej lekcji opuściły świat szkolny i przeniosły się do świata bajkowego, który jest piękny, kolorowy, śmieszny i bardzo mądry.

Największą nagrodą za włożony trud aktorów były oczywiście oklaski i słowa uznania od małych i dużych widzów.