DO RODZICÓW I OPIEKUNÓW PRZYSZŁOROCZNYCH PIERWSZOKLASISTÓW

Drodzy Państwo, w związku z pandemią i koniecznością zachowania reżimu sanitarnego w placówkach oświatowych w czerwcu nie odbędzie się zebranie informacyjne w sprawie pierwszoklasistów. Szczegółowe informacje dotyczące organizacji roku szkolnego 2021/22 przekazane zostaną Państwu 1 września 2021 r. po uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego klas I. Listy klas pierwszych wywieszone zostaną na drzwiach szkoły po 25 sierpnia.

Jeżeli zależy Państwu, aby dziecko było w tej samej klasie z kolegą lub koleżanką z przedszkola (podać można maksymalnie 2 osoby), proszę telefonicznie zgłosić prośbę do sekretariatu w godz. od 8.00 do 14.00 najpóźniej do 23 lipca 2021 r. Postaram się uwzględnić Państwa prośby. Podręczniki i ćwiczenia zapewnia uczniom szkoła. Kto z Państwa nie wypełnił jeszcze karty do świetlicy szkolnej (oboje rodziców pracujących), proszę złożyć ją jak najszybciej do sekretariatu.

Życzę miłych i bezpiecznych wakacji oraz zdrowia.

Wicedyrektor Krystyna Filon

.