CO ZNOWU ZMALOWAŁA MAJA?

Maja Skrzątek to uczennica klasy II c, która wyróżnia się wyjątkowym talentem artystycznym. Chociaż jej kariera szkolna zaczęła się całkiem niedawno, już teraz może pochwalić się licznymi nagrodami w konkursach plastycznych, recytatorskich i teatralnych. Co ciekawe, Maja nie tylko pięknie maluje i jest świetną aktorką, ale ma też osiągnięcia sportowe. Uwielbia pływać, grać w siatkówkę, ćwiczy sztuki walki – dla tej dziewczynki nie ma rzeczy niemożliwych!

Tym razem pochwalimy się jednak jej osiągnięciami na polu sztuki. W grudniu Maja została laureatką dwóch konkursów zdobywając:
– I miejsce w XXXI Regionalnym Konkursie na Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową organizowanym przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Legnica.
– Nagrodę w Rejonowym Konkursie Plastycznym „Widokówka z Legnicy” organizowanym przez Młodzieżowe Centrum Kultury Legnica.

Mai gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

.