CO ZMALOWAŁA IZA?

MCK w Legnicy z okazji Międzynarodowego Dnia Zwierząt jak co roku zorganizowało konkurs plastyczny pt. „Psiaki, kociaki i inne zwierzaki” dla dzieci i młodzieży z całego regionu dolnośląskiego. Na konkurs napłynęło 898 prac, a jury nagrodziło i wyróżniło te najpiękniejsze. Impreza ta ma na celu zdobywanie i poszerzanie wiedzy na temat zwierząt znanych i nieznanych oraz zwrócenie uwagi na ich ochronę. Problemy te są niezwykle bliskie naszym uczniom, dlatego też chętnie wzięli udział w konkursie. Miło nam oznajmić, że Izabela Jaroszyńska z klasy I C zdobyła wyróżnienie. Jej praca zachwyciła jury konkursu.

Nasza młoda artystka to prawdziwy talent plastyczny. Udowodniła to zajmując II miejsce w Regionalnym Konkursie Plastycznym „Czyste wody – zdrowe ryby”. Organizatorem imprezy była Okręgowa Komisja ds. Dzieci i Młodzieży. Tematyką konkursu była ochrona środowiska naturalnego, czystość naszych wód i ochrona rybostanu. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!