AKCJA CHARYTATYWNA – 7. URODZINY JERZYKA

30 października 2021 r w Cuprum Arena w Lubinie odbyła się charytatywna zabawa urodzinowa dla Jerzyka Żerko. Poproszona nas: wolontariuszy, członków TPD, uczniów , rodziców, nauczycieli o włączenie się do tej szczytnej akcji.

Wolontariusze z SP 8 jak zwykle nie zawiedli i podczas uroczystości kwestowali i zebrali pełne puszki środków potrzebnych dla Jerzyka. Nasi uczniowie również nie byli obojętni i wykonali kartki urodzinowe dla Jerzyka przeznaczone do sprzedaży podczas imprezy. Reszta kartek będzie przekazana Jerzykowi. W naszej szkole zorganizowaliśmy również zbiórkę funduszy na ten cel, która zakończy się 15.11.2021 i zapraszamy do udziału w niej.

Nasza szkoła, to miejsce otwartych serc na potrzeby innych. Jest o nas głośno w środowisku, przyciągamy swoimi działaniami potrzebujących, dlatego tyle tu się dzieje. Działania te są dobrowolne, nikogo nie zmuszamy, a wszystkim tym, którzy dają siebie innym dziękujemy serdecznie za wspieranie naszej działalności.

.