AKCJA CHARYTATYWNA – 7. URODZINY JERZYKA

30 października 2021 r. w Cuprum Arenie w Lubinie odbyła się charytatywna zabawa urodzinowa dla Jerzyka Żerko.

Poproszona nas: wolontariuszy, członków TPD, uczniów, rodziców, nauczycieli o włączenie się do tej szczytnej akcji. Wolontariusze z SP 8 jak zwykle nie zawiedli i podczas uroczystości kwestowali i zebrali pełne puszki środków potrzebnych dla Jerzyka. Nasi uczniowie również nie byli obojętni i wykonali kartki urodzinowe dla Jerzyka przeznaczone do sprzedaży podczas imprezy. Reszta kartek będzie przekazana Jerzykowi. W naszej szkole zorganizowaliśmy również zbiórkę funduszy na ten cel, która już się zakończyła.

Zebraliśmy łącznie 882,72 zł. Zyski z akcji zostały komisyjnie zliczone oraz zaprotokołowane i wpłacone na konto fundacji „Siepomaga”. Akcja przebiegała z ogromnym zaangażowaniem. Włączyły się grupowo całe klasy z wychowawcami, jak i indywidualni uczniowie i nauczyciele. To dowód na to, że nasza szkoła, to miejsce otwartych serc na potrzeby innych. Jest o nas głośno w środowisku, przyciągamy swoimi działaniami potrzebujących, dlatego tyle tu się dzieje. Działania te są dobrowolne, nikogo nie zmuszamy, a wszystkim tym, którzy dają siebie innym dziękujemy serdecznie za wspieranie naszej działalności.

.