ZNAM MIASTO LUBIN

6 marca 2019 r. w naszej szkole odbył się międzyszkolny konkurs wiedzy pt: „Znam miasto Lubin”.

Organizatorem była p. Katarzyna Młynarczyk. Konkurs adresowany był do uczniów uczęszczających do świetlic szkolnych. Naszą szkołę reprezentowali: Laura Oblej, Filip Matyniak oraz Piotr Jajko.

Celem konkursu było propagowanie wiedzy o Lubinie. Uczniowie musieli wykazać się m.in. znajomością historii Lubina, znajomością obiektów znajdujących się w naszym mieście i jego płożeniem geograficznym na mapie Polski. Istotnym elementem konkursu była również umiejętność współpracy, która także podlegała ocenie jury, w składzie: Pani dyrektor Krystyna Filon, Pani Barbara Godlewska oraz Pani Lila Sobczyk.

Po rozwiązaniu ostatniego zadania, jury ustaliło werdykt:
-I miejsce: Szkoła Podstawowa nr 3,
-II miejsce: Szkoła Podstawowa nr 5,
-III miejsce: Szkoła Podstawowa nr 8.

Na zakończenie każda drużyna otrzymała dyplom i nagrody. Wykonano również pamiątkowe zdjęcia. Wszystkim uczestnikom gratulujemy doskonałej wiedzy, a przybyłym gościom i jury dziękujemy za udział i miłą atmosferę.

Do zobaczenia za rok.