ZŁOTE NUTKI ROZDANE

ZŁOTE NUTKI  ROZDANE

ZŁOTE NUTKI ROZDANE

Już po raz XXV Centrum Kultury Muza było organizatorem Dziecięcego Konkursu Wokalnego „O Złotą Nutkę”. Do udziału zaproszono uzdolnione muzycznie dzieci ze szkół podstawowych oraz gimnazjów z powiatu lubińskiego. Do konkursu zgłosiło się 56 osób, w dwóch grupach wiekowych: I grupa –  I-III klasa , II grupa – IV- VII klasa.  Nasza szkołę reprezentowało 4 uczniów z klasy Ic.

Przesłuchania młodych wokalistów odbyły się 18 i 19 kwietnia 2018 r. Oceniano dobór repertuaru, walory głosowe, umiejętności wokalne oraz interpretację utworu i ogólny wyraz artystyczny.  Jury w składzie: Anna Łukaszów, Andrzej Kargol i Rafał Ratajczak po wysłuchaniu wszystkich  wykonawców  zakwalifikowało do Koncertu Finałowego 13 wokalistów. Wśród nich znalazły się nasze „Pchełki” z Ic.  Ich udział w konkursie  okazał się ogromnym sukcesem.

Miło nam oznajmić, że w grupie młodszej:
„ZŁOTĄ NUTKĘ” zdobyła KALINA TRYNISZEWSKA,
„SREBRNĄ NUTKĘ” zdobyła BARBARA BASZAK,
„BRĄZOWĄ NUTKĘ” zdobył PIOTR SELL,
WYRÓŻNIENIE otrzymała  NIKOLA SZCZEPAŃCZYK.

Do konkursu przygotowała dzieci pani Krystyna Gorzelnik. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.