ZAWIESZENIE ZAJĘĆ W SZKOLE

Szanowni Państwo

Rząd podjął decyzję o zawieszeniu na dwa tygodnie zajęć we wszystkich placówkach oświatowych i uczelniach w Polsce. W związku z powyższym od dnia jutrzejszego tj. 12 marca br. zawieszam zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w naszej szkole. W czwartek i w piątek tj. 12 i 13 marca zapewniamy zajęcia opiekuńcze tym dzieciom, których rodzice nie mają z kim ich zostawić w domu. Od poniedziałku 16 marca szkoła będzie zamknięta. Od czwartku 12 marca nie będą również wydawane obiady.

Zwracam się do Państwa z ogromną prośbą o przestrzeganie wszelkich procedur związanych z zagrożeniem koronawirusem. Niezwykle ważne jest, żeby w tym czasie Państwa dzieci przebywały w domach, nie spotykały się z koleżankami, kolegami ani bez potrzeby nie wychodziły do sklepów, galerii itp. Proszę uświadomić dzieciom, że to nie jest czas ferii lecz działania podjęte w celu zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Bożena Małek

Zdjęcie: https://pixabay.com