WYNIKI KONKURSÓW ONLINE

KONKURS PANDA

Dnia 2 czerwca 2020 roku, 11 uczniów naszej szkoły wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z języka angielskiego PANDA. Konkurs odbył się w formie online. Każdy test składał się z 30 pytań. Do każdego pytania podane były 4 warianty odpowiedzi, z których tylko jeden był prawidłowy. Za udzielenie poprawnej odpowiedzi na dane pytanie uczestnik otrzymał 1 punkt, za udzielenie błędnej odpowiedzi -1 punkt. Organizator przyznał na starcie każdemu uczniowi 30 punktów. W związku z tym zawodnik mógł zdobyć maksymalnie 60 punktów. Szkolnym koordynatorem konkursu była p. Judyta Filon.

Najlepsze wyniki uzyskali następujący uczniowie:
-Kornelia Juszka z kl. 5d- tytuł laureata oraz
-Victoria Lambert z kl. 6c- tytuł laureata.
Poniżej przedstawione zostały wyniki wszystkich uczestników konkursu. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów 🙂

KONKURS KANGUR MATEMATYCZNY

Wyniki konkursu zobacz