WICEMISTRZOSTWO POWIATU W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT

W rozegranych 20.XI.2019 r. Mistrzostwach Powiatu w koszykówce dziewcząt klas ósmych i siódmych reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 8 zajęła II miejsce. Zawody rozegrano w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 14 w Lubinie. Drużyna prowadzona przez p. Andrzeja Szyposza w składzie: Zuzanna Waszkowiak, Zuzanna Kruczkowska, Paulina Kogut, Nikola Szczechowicz, Oliwia Szwabowicz, Aleksandra Pązik, Nikola Skrzątek, Weronika Ławreszuk, Nikola Godlewska, Amelia Zięcik, rywalizowała o tytuł mistrza powiatu. Nastawienie dziewcząt przed zawodami było dość sceptyczne, dlatego że w szóstej klasie nasza reprezentacja zajęła ostatnie, szóste miejsce. Jednak pomimo złych wspomnień nasza drużyna pokazała charakter i waleczność co w końcowym efekcie przyniosła srebrne medale. Brawo dziewczęta !!!

Film z ceremonii zakończenia zawodów zobacz