VIIB NA STADIONIE ZAGŁĘBIA

12 IX 2018 r. uczniowie klasy VIIb wybrali się na stadion sportowy Zagłębia Lubin. Po przybyciu i powitaniu przez przemiłą panią Asię uczniowie spotkali się z zawodnikami, którzy chętnie rozdawali  autografy na przygotowanych dla wszystkich klubowych planach lekcji.

Podczas zwiedzania młodzież  poznała pomieszczenia zazwyczaj niedostępne dla kibiców piłki nożnej. Uczniowie odwiedzili m.in. szatnie, pokój odnowy biologicznej,  jak również pomieszczenie służące do monitorowania sytuacji podczas meczów, sektor VIP, strefę rodzinną. Udało się zobaczyć najważniejsze trofea zdobyte podczas meczów. Nie lada atrakcją była wizyta w sali przeznaczonej na konferencje prasowe i zaaranżowanie przedmeczowego spotkania z dziennikarzami. Na zakończenie uczniowie mogli się przyjrzeć treningowi zawodników. Wśród uczniów jest wielu kibiców piłki nożnej i wizyta na stadionie była dla nich ekscytującym przeżyciem.

Uczestnicy wycieczki składają serdeczne podziękowania panu Karolowi, który dołożył wszelkich starań, aby siódmoklasiści poczuli się na stadionie wyjątkowymi gośćmi, i dzięki któremu wycieczka na stadion mogła się odbyć.