Ubezpieczenie

W roku szkolnym 2019/2020 uczniowie naszej szkoły, którzy opłacą składkę w wysokości 45 zł
będą ubezpieczeni od następstw nieszczęśliwych wypadków w firmie
COMPENSA VIENNA INSURANCE GROUP

Okres ubezpieczenia: 1 września 2019 r. – 31 sierpnia 2020 r.

Polisa typ 184 nr: 1036448

Składka na ubezpieczenie wynosi 45 zł.

Pieniądze na ubezpieczenie wpłacają rodzice przedstawicielowi trójki klasowej, który następnie przekazuje je Radzie Rodziców wpłacając na konto Rady Rodziców 37 1240 1486 1111 0010 9326 2768.

Składkę za ubezpieczenie należy przesyłać za całą klasę, wpisując w przelewie: klasa….. (np. klasa VIa), składka ubezpieczeniowa za ……  (np. 10 uczniów).  Prosimy nie robić pojedynczych wpłat za dziecko – będą one wycofywane z konta Rady Rodziców. Listę dzieci ubezpieczonych w szkole należy przesyłać na adres e-mail do przewodniczącej RR: mati.hajduk@interia.eu – najpóźniej do 27 września 2019 roku.

W związku z licznymi prośbami rodziców o przedłużenie czasu wpłaty na ubezpieczenie ustala się ostateczny termin na dzień 3 października 2019 roku. Do tego dnia należy również dostarczyć listy uczniów, którzy wpłacili składki. Po tym terminie ubezpieczenie zbiorowe nie będzie możliwe.

Ogólne warunki ubezpieczenia

-Szczegółowe warunki ubezpieczenia

-Zgłoszenie szkody

-Formularz zgłoszenia szkody