TARA: ZLOT WIRTUALNYCH OPIEKUNÓW

TARA: ZLOT WIRTUALNYCH OPIEKUNÓW

TARA: ZLOT WIRTUALNYCH OPIEKUNÓW

Drodzy

Wielkimi krokami zbliża się termin corocznego Zlotu Wirtualnych Opiekunów w Tarze. W tym roku zapraszamy Was w sobotę, 18 sierpnia, o godz. 12:00. Na pewno część z Was będzie chciała zostać na noc. Postaramy się przygotować jak najwięcej miejsc noclegowych ale jeśli macie możliwość wzięcia ze sobą namiotów, to na pewno się przydadzą. Tym razem zlot odbędzie się wcześniej, nie w ostatni weekend sierpnia, jak to było do tej pory, ponieważ w tym terminie odbędą się ważne wydarzenia w Warszawie, na które także Was gorąco zapraszamy!

24.08 odbędzie się premiera filmu Agnieszki Gomułki „Niech Wiatr Rozwieje Wasze Grzywy”. Tutaj więcej informacji na ten temat. 25.08 jest organizowany marsz w obronie zwierząt, 26.08 pokaz filmu Dominion, o którego premierze pisaliśmy na naszych stronach. Są to bardzo ważne wydarzenia związane z walką o zwierzęta, w których Tara bierze udział, stąd zmiana terminu zlotu.

W Tarze mamy teraz ogrom pracy, a jest nas dosyć mało, dlatego wyjątkowo lipcowy i sierpniowy mail ze zdjęciami Waszych podopiecznych zostanie połączony w jeden, wakacyjny, i będzie wysyłany w sierpniu.

Jeszcze raz, w imieniu mieszkańców Tary zapraszam serdecznie na Zlot Wirtualnych Opiekunów 18.08.2018r. Godz. 12:00. Do zobaczenia!

 

                                                                              Pozdrawiam serdecznie

                                                                              Katarzyna Kawka koordynator ds. adopcji

Create AccountLog In Your Account