SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY

25 kwietnia 2018 r. zostały ogłoszone wyniki Szkolnego Konkursu Plastycznego,, Znam Dolny Śląsk” dla klas  I-III. Konkurs został zorganizowany przez: p. O. Sobkowicz i p. Chrystiana Halicza. Głównym celem  konkursu było, rozwijanie chęci dziecka do poznawania  i zwiedzania regionalnych atrakcji Dolnego Śląska.  Podczas oceny prac  uwagę zwracano na pomysłowość i kreatywność przedstawionego miejsca z perspektywy dziecka oraz staranność wykonania pracy. Młodzi artyści za pomocą różnych technik plastycznych przedstawiali najciekawsze  budowle i miejsca Dolnego Śląska. Jury stanęło przed nie lada wyzwaniem, gdyż wszystkie prace były bardzo interesujące.

Jury w składzie: dyr. Krystyna Filon, p. Barbar Godlewska  przyznało następujące miejsca:

-I miejsce : Szymon Wilk kl. I c, Nadia Kruglińska kl. III c,
-II miejsce: Zuzanna Jeziorska kl. I a, Wiktoria Duda kl. I d, Kinga Kozełko  kl. III b,
-III miejsce: Julia Rodzik kl. I a, Justyna Tomaszewicz kl. I c, Olga Bachusz kl. III e, Milena Grygorowicz kl. III e.
Wyróżnienie: Maciej Horbowy kl. II a, Borys Chojnacki kl. III c, Nadia Bartkowiak kl. III d.

Prace plastyczne  można obejrzeć  na wystawie zorganizowanej w naszej szkole.

Uczniowie otrzymali dyplomy i słodkie upominki. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.