SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „ZNAM SWOJE MIASTO”

2 marca 2020 r. zostały ogłoszone wyniki Szkolnego konkursu plastycznego „Znam swoje miasto”, który odbył się 26 lutego w szkolnej czytelni. Konkurs  zorganizowała: p. O. Sobkowicz. Wzięło w nim udział 24 uczniów z klas I-III. Młodzi artyści za pomocą różnych technik plastycznych przedstawili najciekawsze miejsca oraz budowle naszego miasta. Prace były bardzo ciekawe i niepowtarzalne.

Jury w składzie: p. wicedyrektor Krystyna Filon, p. Barbara Godlewska i p. Patrycja Kostanowicz przyznało następujące miejsca:

KLASY PIERWSZE:
-I miejsce: Hanna Zając kl. I c,
-II miejsce: Zuzanna Matuszczyk kl. I d,
-III miejsce: Noemi Kukla kl. I c,

KLASY DRUGIE:
-I miejsce: Monika Blicharska kl. II b,
-II miejsce: Urszula Blicharska kl. II b,
-III miejsce: Maja Nowak kl. II c.

KLASY TRZECIE:
-I miejsce: Laura Bekieszczuk kl. III a,
-II miejsce: Julia Marciniak kl. III b,
-III miejsce: Justyna Tomaszewicz kl. III c.

WYRÓŻNIENIA: Wilk Karol kl. I a, Milena Łapińska, Laura Oblej kl. II a, Szymon Wilk kl. III c.

Prace można obejrzeć na wystawie pokonkursowej zorganizowanej w naszej szkole. Wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody. Uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.