SYMPATYCZNY DZIEŃ ŚW. WALENTEGO

Jak co roku 14 lutego odbyły się w naszej szkole walentynki. Niemal cały dzień kursowała poczta walentynkowa. Uczennice z SU roznosiły wcześniej zebrane kartki z życzeniami. Ich adresatami byli zarówno uczniowie, jak i nauczyciele.

Do walentynkowej zabawy przyłączyła się szkolna biblioteka. Główną atrakcją stała się akcja czytelnicza „Randka w ciemno z książką”. Uczniowie wypożyczali dziś książki opakowane w papier z serduszkiem, nie wiedząc co biorą do domu. Popularność akcji była bardzo duża. Walentynkowe książki rozeszły się jak słodkie bułeczki już po trzech przerwach. Natomiast przy wejściu do biblioteki można było obejrzeć gazetkę tematyczną i poczytać co nieco o zwyczajach walentynkowych.

Atrakcje związane w Dniem Zakochanych zorganizowała pani Barbara Godlewska wraz z Jolą, Kornelią i Natalią z kl. VIII b oraz pani Teresa Misztal, która przygotowała okolicznościową gazetkę.