ŚWIĄTECZNIE W IIIC I IIIE

Historia ta, wydarzyła się ponad 2000 lat temu. Opowiadano ją już wiele razy i na wiele sposobów. W  grudniowy wieczór  2017 r. również uczniowie z klas  IIIc i IIIe pod kierunkiem wychowawców pani U. Tyrpy i  pani  E. Adamczyk-Chełpy przedstawili  piękną opowieść  Narodzenia Pańskiego. Zaproszeni  goście zostali wprowadzeni  w świąteczną atmosferę poprzez wyjątkową grę aktorską dzieci, śpiew kolęd i bożonarodzeniową scenografię.

Wspólne, rodzinne kolędowanie dostarczyło wszystkim obecnym wielu wzruszeń i  pozytywnej energii do dalszych przygotowań Świąt Bożego Narodzenia. Te  fantastyczne chwile  zostaną  w pamięci nie tylko przybyłych gości,  ale również  występujących uczniów. Młodzi artyści mogą być z siebie bardzo dumni. Znakomicie zaprezentowali swoje zdolności aktorskie i wokalne. Ich ciężka praca została nagrodzona gromkimi brawami, przybyłych rodziców, dziadków i rodzeństwa.

Na koniec  spotkania przybył niespodziewany gość. Był nim  św. Mikołaj, który zgodnie z tradycją obdarował wszystkich występujących podarunkami.