ŚWIĄTECZNA NIESPODZIANKA

W tym roku Święty Mikołaj przygotował dla uczniów z klasy 2d i 3a wyjątkowy prezent. Było to zaproszenie do „Świątecznego Nocowania” w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Ścinawie. Od początku naszej wizyty w „Pałacyku” byliśmy zaskakiwani atrakcjami i niespodziankami. Już nocowanie w zabytkowym budynku schroniska było niezwykłym przeżyciem. Podczas magicznego wieczoru, który nastąpił bardzo szybko, odbyło się pieczenie pierników, wykonywanie papierowych gwiazd, wspólne przygotowanie wigilijnego stołu. Po tych zadaniach każdemu z nas udzielił się świąteczny nastrój. Nareszcie nadszedł czas na kolację wigilijną. Wszyscy odświętnie ubrani, składaliśmy sobie nawzajem życzenia, dzieliliśmy się opłatkiem i radośnie śpiewaliśmy kolędy. Nasze biesiadowanie zakończyła wizyta Mikołaja, który obdarował wszystkich upominkami. Następnego dnia nie próżnowaliśmy, zwiedziliśmy miasto i odpoczywaliśmy nad Odrą. Dziękujemy Mikołajowi za świąteczną niespodziankę.