STRAJK PRACOWNIKÓW OŚWIATY

Szanowni Rodzice!

W związku z brakiem porozumienia między dwoma centralami związkowymi działającymi w oświacie i Rządem RP od poniedziałku (8 kwietnia 2019 r.) w naszej szkole rozpocznie się strajk pracowników oświaty, który będzie trwał do odwołania.

W czasie strajku nie będą odbywać się żadne zajęcia dydaktyczno-wychowawcze. Natomiast dzieci, których rodzice nie mogą zapewnić im bezpiecznego pobytu w domu i złożyli stosowne oświadczenia na ostatnim zebraniu z wychowawcami klas, będą miały zapewnioną opiekę w świetlicy szkolnej. Informujemy także, że w czasie strajku będą wydawane obiady uczniom, których rodzice złożyli stosowne oświadczenia na ostatnim zebraniu z wychowawcami klas. Obiady będą wydawane w godz. 11.30-14.00.

O bieżącej sytuacji w szkole będziecie Państwo informowani poprzez szkolną stronę internetową i dziennik elektroniczny.